Kotka Rossa Happy Star*PL

rasa: brytyjski krótkowłosy
data urodzenia: 26.10.2001
płeć: kotka
EMS: BRI as 22

Rossa była kotką po sterylizacji.

Rossa niestety przegrała nierówną walkę z chorobą nerek. Mając 14 lat opuściła naszą hodowlę, zamykając pewien etap życia każdego z domowników. Zgasło światełko, które dawało radość i dodawało otuchy.
Byliśmy z nią niezwykle związani, była członkiem naszej rodziny. Tyle lat cieszyła nas swoją obecnością. Niestety życie nie trwa wiecznie. Przegrała z chorobą, z którą walczyła nie tylko ona. Poświęcenie dawania tabletek, wizyty u weterynarza, kroplówki były męczące nie tylko dla niej. Wymyślanie coraz to nowych sposobów na przyjmowanie lekarstw nie jesteśmy w stanie zliczyć na palcach u rąk.
Mimo tego poświęcenia była kotem wyjątkowym. Jako jedyna potrafiła sama otwierać drzwi gdziekolwiek 🙂 Poprzekęcane klamki pionowo u nas w domu były czymś normalnym, byle tylko naszej małej iskierce nic się nie stało, byle nie weszła tam gdzie nie miała.
Wartość sentymentalna jaką niesie jest ogromna.
Była niezwykle mądrym kotem, to co nie jej przypasowało potrafiła pokazać w dość dosadny sposób 🙂 Charakterek miała, jednak będąc z nami od pierwszych miesięcy swojego życia poznaliśmy się nawzajem na wylot.
Rossa to kicia, która na zawsze zostanie zapisana w historii naszej hodowli. To od niej zaczęła się cała przygoda z kotami. To ona pokazała nam jaki to świetny pomysł posiadać futrzaka.
Mam tylko nadzieję, że już nie cierpisz, że wszędzie są Twoje ulubione smakołyki i znajdzie się Tam ktoś, kto będzie równie dobrze drapał bródkę.
Zawsze będziemy pamiętać! Do zobaczenia po drugiej stronie