Wystawa Kraków 2016

  • Posted: Czerwiec 7, 2016 
  • by Ada Potocka   -  
  • Możliwość komentowania Wystawa Kraków 2016 została wyłączona

Witam! Chcielibyśmy zdać relację z uczestnictwa w krakowskiej wystawie, która odbyła się 4 i 5 czerwca 2016r. Wzięliśmy ze sobą dwa kocury: Quentina from Murlandyia*DE oraz Gerry PlushAristoCrat*UA.
Pierwszego dnia nasz Quentin otrzymał Ex. 3, byliśmy bardzo zasmuceni, jednak konkurecja była bardzo mocna i równie piękna jak nasz kociak. Gerry otrzymał Ex 1, CAC, przez co otrzymał swój pierwszy certyfikat na Championa. :)
Drugiego dnia z kolei sprawy potoczyły się trochę inaczej :) Quentin wygrał w swojej klasie, otrzymując Ex 1, CAC, dzięki czemu został Championem! Cieszyliśmy się z tego faktu, jednak zanim nasze emocje ostygły Quentin otrzymał tytuł BIVa oraz nominację do BISa.
Gerremu drugiego dnia poszło równie dobrze, jak pierwszego otrzymując Ex 1, CAC. Brakuje nam już tylko jednego certyfikatu, by kolejny nasz kociak został Championem! :)
Tym miłym akcentem skończyliśmy nasz pobyt w Krakowie, wracając do domu z dwoma medalami. :)
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych kocurów! Każdy sędzia był nimi oczarowany. Pomimo młodego wieku kociaków zbierali wiele pochlebnych opinii mówiąc, że są bardzo obiecujący pod kątem kolejnych wystaw.
Zmęczeni, ale szcześliwi wróciliśmy do domu w późnych godzinach wieczornych. Nasze kociaki dostały w nagrodę za dobre sprawowanie pełno smakołyków, przez co poszły spać z pełnymi, szczęśliwymi brzuszkami. :)
Zapraszamy do obejrzenia poniżej krótkiej relacji fotograficznej :)


Comments are closed.